ویزای هند

عکس ویزای هند

سفر به هند جزو چیزهایی هست که نزدیک عید خیلی پر طرفدار میشه و استودیو ما پر میشه از درخواست برای عکس ویزای هند علت این هم جدا از آب و هوای خوب هند چیزی نیست جز جشن رنگ که هر ساله در هند برپا میشه اما قبل از اینکه چمدون هاتون رو ببنیدید لازمه که اطلاعاتتون رو تکمیل کنیم .

قبل از هرچیزی میتونید مدارک سفرتون رو از طریق سایت سفارت هند تکمیل کنید شما همچنین به یک وقت هم نیاز دارید اما باید بدونید که آدرس سفارت هند در خیابان میرعماد هست و پلاک ۲۲ جایی هست که میتونید برای کارهاتون مراجعه کنید سفارت در روزهای شنبه و جمعه تعطیله پس توی گرفتن نوبت و زمان برای اومدن ویزاتون روی این موضوع تمرکز کنید !

وقنی دارید لیست مدارک رو میخونید چشمتون به عکس ۵در۵ میوفته و اینجاست که جای نگرانی برای این عکس وجود نداره هرچند که مشخصات این عکس رو میتونید در صفحه مشخصات عکس ویزاها پیدا کنید اما وقتی عکس‌واژه رو به عنوان عکاستون انتخاب می‌کنید دیگه جای نگرانی نیست .

فقط باید حواستون باشه که این عکس چون برای شناسایی شما گرفته میشه مواردی موجب ردش میشه که شامل :

عینک ٬ کلاه و زیورآلات بزرگ داشتن ٬ کج بودن صورت و روبه روی دوربین نبودن ٬ روسری و مو روی ابرو بودن ٬ پیدا نبودن گردی صورت ٬ رنگی نبودن عکس ٬ پس زمینه عکس سفید نبودن و..

یادتون نره که خود سفارت هم یه سری تعطیلات داره که عید های خود هندی هاست اینا رو هم برای تعداد روز کاری در نظر بگیرید چون سفارت در این روز تعطیله !

راستی یادتون باشه که کلی عکس از خودتون در سفر بگیرید و برای عکسواژه بفرستید تا براتون چاپ کنه چون نه تنها میتونید رو عکس ویزای هند رو ما حساب کنید بلکه ثبت خاطرات ند رو هم میتونید به ما بسپرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست