کرونا آتلیه مقررات بهداشت

همراه شما در محیطی پاکیزه ( مقررات بهداشت)

همراه شما در محیطی پاکیزه ( مقررات بهداشت)

 

مقررات بهداشت و مقررات بهداشت این چیزیه که همش باید بشنویم چون حالا که قرار شده از ۳۰ ام فروردین مجدد در کنار شما باشیم تصمیم گرفتیم شرایط و مقررات بهداشتی که رعایت آن باعث جلوگیری از به خطر افتادن سلامتی ما و شما می شود را با شما عزیزان در میان گذاریم. از انجایی که دغدغه ی همه ما این روزها پیدا کردن محیطی ضد عفونی شده و بهداشتی است تا با خیال راحت تری کارهامونو انجام بدیم. ما در تیم عکسواژه مواردی که رعایت آن جر اصول واجب در این شرایط است را برای کمک به شما و خودمان در نظر گرفتیم. امیدواریم تا بتوانیم در این شرایط با یاری شما محیطی ایمن ایجاد کنیم.

مقررات بهداشتی که برای آتیه در نظر گرفتیم شامل:

۱: سفارشات غیر حضوری

توصیه ما به شما همچنان ماندن در خانه است و برای همین موضوع شما برای چاپ عکس و تجدید عکس پرسنلی نیاز به حضور در اتلیه ندارید.

۲: ساعت کاری

ساعت کاری ما تا اطلاع ثانوی محدود شده و از شما خواهشمندیم قبل از حضور با ما تماس بگیرین.

۳: ضدعفونی و بهداشت محیط

محیط آتلیه هر روز ضدعفونی میشود و همچنین مواد ضد عفونی در محیط برای استفاده شما و ما قرار داده شده است.

۴: پذیرش

با توجه به فضای آتلیه تعداد افراد مراجعه کننده نیاز به کنترل دارد و این امر تنها برای سلامتی ما و شماست. از این رو از شما خواهشمندیم هنگام مراجعه شکیبا باشید. همچنین برای جلوگیری از شلوغی محیط از شما خواستاریم همراه نداشته باشید جز در شرایط خاص آن هم تنها یک نفر.

۵: تعیین وقت قبلی

اگر برای امور خود در زمان محدودیتی ندارید از شما می خواهیم قبل از مراجعه با ما تماس بگیرین تا زمان مناسب برای حضور شما تعیین شود.

۶: عدم امکان استفاده از البسه

برای حفظ بهداشت از قرار دادن روسری و کت و … در اختیار شما برای عکس پرستلی معذوریم. لذا برای آگاهی بیشتر با ما در تعیین این موارد مشورت کنید.

,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست