قاب عکس سیلور

قاب عکس سیلور

قاب عکس سیلور

قاب عکس سیلور یکی از کلاسیک ترین عکس‌افزارهایی هست که توی هر خونه ای پیدا میشه به طور عمده توی بازار ایران دو سه نوع کار سیلور وجود داره کارهایی که به اصطلاح بهشون طرح سیلور میگیم امیدواریم هرجایی که هستید با این محصول رو به رو نشید از بدترین کیفیتهای قاب میشه به این قاب اشاره کرده و معمولا فروشنده‌ها برای اینکه محصول مخاطب بهتری پیدا بشه از نانو بودن کوتینگش و اینکه تغییر رنگ نمیده صحبت میکنن ولی فقط کافیه اون رو کنار یه قاب سیلور واقعی بزارید تا تفاوتش مشخص بشه .

دو دسته دیگه تفاوت زیادی باهم ندارند و فقط ادوات اونهاست که تفاوت اصلی رو مشخص میکنه برای مثال قاب عکس سیلوری که به سفارش اروپا باشه معمولا پشتی چوبای داره این در حالی هست که قابهای سفارش ترکیه و چین پشت مخملی دارن البته این اصل کلی نیست .

قاب های سیلور جدا از حالت آماده به صورت تیغه ای هم به فروش میرن ما در ایران متاسفانه قاب سازی ای که بتونه قاب سیلور به ما بده رو نداریم .

قاب سیلور معمولا به خونه‌های مدرن و کلاسیک به یک اندازه میاد چرا که به خاطر اینکه رنگ زمینه خاصی نداره خیلی خوب توی محیط خودش رو تطبیق میده .

قاب های سیلور با قطر کمتر از ۲ سانت رو بهتره با پاسپارتو استفاده کنید تا فضای نگاتیو قابتون به عکس کمک کنه تا بهتر خودش رو نشون بده برعکس اگه قابتون بیشتر از ۳ سانت قطر داره خود عکس به تنهایی خوب میشه .

به طور معمول روی قاب های استیل تگی با نام استین لس استیل خورده که به شما این اطمینان رو میده که قابتون به مرور زمان کدر نمیشه برای اینکه مطمین باشید که قاب شما تغییر رنگ نمیده توصیه میکنیم که چک کنید کوتینگ یا پوشش قابتون تیتانیوم باشه در این صورت با ضربه یا خراش کوتینگ رو به راحتی بلند نمیشه .

البته با توجه به تفاوت متریال ها و تغییرات لحظه ای بازار همه چیزهایی که گفتیم ممکنه کاملا نسبی باشه .

اما شما میتونید برای خرید قاب سیلور با کیفیت یه سری به فروشگاه عکس ما بزنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست